Sprzedaż - Willa 467 m² na Riwierze Olimpijskiej

Grecja Macedonia Prefektura Pieria Katerini
Na zapytanie
Property 31034 photo 1
Property 31034 photo 2
Property 31034 photo 3
Property 31034 photo 4
Property 31034 photo 5
Property 31034 photo 6
Property 31034 photo 7
Property 31034 photo 8
Property 31034 photo 9
Property 31034 photo 10
Property 31034 photo 11
Property 31034 photo 12
Property 31034 photo 13
Property 31034 photo 14
Property 31034 photo 15
Property 31034 photo 16
Property 31034 photo 17
Property 31034 photo 18
Property 31034 photo 19
Property 31034 photo 20
Property 31034 photo 21
Property 31034 photo 22
Property 31034 photo 23
Property 31034 photo 24

Details

  • Rok budowy: 2001
  • Liczba pokoi: 13
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 10
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 7000 m
  • Odległość od lotniska: 41 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż 4-piętrowa willa o powierzchni 467 metrów kwadratów na Riwierze Olimpijskiej. Parter się z 2 sypialnie, salon, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Pierwsze piętro się z 4 sypialnie, salon, jedna łazienka. Drugie piętro się z 4 sypialnie, salon, jedna łazienka. Trzecie piętro się z jedna kuchnia, spiżarnia. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, parking, ogród, trawę, grill, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 32545
  • Metry kw. 360 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
390 000 € 780 €/m²
  • Kod obiektowy 33066
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
750 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 33150
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 000 000 € 4545 €/m²
  • Kod obiektowy 41960
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
800 000 € 1600 €/m²
  • Kod obiektowy 42000
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
550 000 € 1375 €/m²
  • Kod obiektowy 43264
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
420 000 € 1253 €/m²
  • Kod obiektowy 44066
  • Metry kw. 335 m²
  • Rooms 8

Subskrypcja newslettera