Sprzedaż - Dom wolnostojący 240 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
450 000 €
1875 €/m²
Property 31361 photo 1
Property 31361 photo 2
Property 31361 photo 3
Property 31361 photo 4
  • Kod obiektowy 31361
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Dom wolnostojący
  • Metry kw. 240 m²
  • Wielkosc gruntu 780 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)
  • Liczba pokoi 7

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Liczba pokoi: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 8000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 20 km
  • Odległość od lotniska: 35 km

Usługi

  • Parking
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż3-piętrowy dom o powierzchni 240 metrów kwadratów w Limassol. Pół-piwnica się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, 2 łazienek. Dom wolnostojący ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na las.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, grill, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja