Sprzedaż - Willa 452 m² na Riwierze Olimpijskiej

Grecja Macedonia Prefektura Pieria
680 000 €
1504 €/m²
Property 3240 photo 1
Property 3240 photo 2
Property 3240 photo 3
Property 3240 photo 4
Property 3240 photo 5
Property 3240 photo 6
Property 3240 photo 7
Property 3240 photo 8
Property 3240 photo 9
Property 3240 photo 10
Property 3240 photo 11
Property 3240 photo 12
Property 3240 photo 13
Property 3240 photo 14
Property 3240 photo 15
Property 3240 photo 16
Property 3240 photo 17
Property 3240 photo 18
Property 3240 photo 19
Property 3240 photo 20
Property 3240 photo 21
Property 3240 photo 22
Property 3240 photo 23
Property 3240 photo 24
  • Kod obiektowy 3240
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Willa
  • Metry kw. 452 m²
  • Wielkosc gruntu 1000 m²
  • Region Riwiera Olimpijska
  • Location Prefektura Pieria (Macedonia)
  • Liczba pokoi 9

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 1993
  • Plaża: широкий, песчано-галечный
  • Liczba pokoi: 9: 3 гостинных, 3 кухни, 6 спальные комнаты,4 ванные комнаты (душ), просторные балконы
  • Inne udogodnienia: отопление на дизеле, кухонные шкафы, бронированные входные двери, барбекю, гардеробные, 2 кондиционера, полностью мебелирован
  • Odległość do morza: 150 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 0,5 km
  • Odległość od lotniska: 130 km

Usługi

  • Widok na morze
  • Kominek

Opis

Lokalizacja