Sprzedany

Sprzedaż - Działka 12200 m² w Salonikach

Grecja Saloniki Saloniki - Gmina
Na zapytanie
Property 3253 photo 1
Property 3253 photo 2
Property 3253 photo 3
Property 3253 photo 4
Property 3253 photo 5
Property 3253 photo 6
  • Kod obiektowy 3253
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Działka
  • Wielkosc gruntu 12200 m²
  • Region Saloniki
  • Location Saloniki - Gmina (Saloniki)

Details

  • Odległość do morza: 10 m
  • Odległość od lotniska: 25 km

Opis

Na sprzedaż Działka12200 metrów kwadratowych w Salonikach.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 32476
  • Metry kw. 17200 m²
  • Odległość do plaży 16500 m
Sprzedaż
180 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 32732
  • Metry kw. 1434 m²
  • Odległość do plaży 11700 m
Sprzedaż
1 200 000 € 1 070 000 € 70 €/m²
  • Kod obiektowy 33347
  • Metry kw. 15240 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 34738
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 7800 m
Sprzedaż
50 000 € 82 €/m²
  • Kod obiektowy 34974
  • Metry kw. 609 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
450 000 € 239 €/m²
  • Kod obiektowy 35051
  • Metry kw. 1880 m²
  • Odległość do plaży 4200 m
Sprzedaż
120 000 € 466 €/m²
  • Kod obiektowy 35449
  • Metry kw. 257 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
110 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 35683
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 22000 m
Sprzedaż
140 000 € 673 €/m²
  • Kod obiektowy 35693
  • Metry kw. 208 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 35985
  • Metry kw. 1266 m²
  • Odległość do plaży 4000 m

Subskrypcja newslettera