Sprzedany
Na zapytanie
Property 32601 photo 1
Property 32601 photo 2
Property 32601 photo 3
Property 32601 photo 4
Property 32601 photo 5
Property 32601 photo 6
Property 32601 photo 7
Property 32601 photo 8
Property 32601 photo 9
Property 32601 photo 10
Property 32601 photo 11
Property 32601 photo 12
Property 32601 photo 13
Property 32601 photo 14
Property 32601 photo 15
Property 32601 photo 16
Property 32601 photo 17

Details

  • Rok budowy: 1975
  • Rok remontu: 2018
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: diesel
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 8500 m
  • Odległość od lotniska: 35 km

Usługi

  • Winda

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 90 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na szóstym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, 2 łazienek. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na miasto, na las.także zawiera wyposażenie, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
270 000 € 6923 €/m²
  • Kod obiektowy 65354
  • Metry kw. 39 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
270 000 € 9310 €/m²
  • Kod obiektowy 65355
  • Metry kw. 29 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
270 000 € 10000 €/m²
  • Kod obiektowy 65356
  • Metry kw. 27 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
270 000 € 7297 €/m²
  • Kod obiektowy 65357
  • Metry kw. 37 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
290 000 € 6170 €/m²
  • Kod obiektowy 65358
  • Metry kw. 47 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
270 000 € 7714 €/m²
  • Kod obiektowy 65359
  • Metry kw. 35 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
225 000 € 2884 €/m²
  • Kod obiektowy 65364
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
210 000 € 2800 €/m²
  • Kod obiektowy 65365
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
320 000 € 4266 €/m²
  • Kod obiektowy 65385
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 65391
  • Metry kw. 57 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera