Sprzedany

Sprzedaż - Apartament 70 m² w Salonikach

Grecja Saloniki Saloniki - Gmina
Na zapytanie
Property 3262 photo 1
Property 3262 photo 2
Property 3262 photo 3
Property 3262 photo 4
Property 3262 photo 5
Property 3262 photo 6
Property 3262 photo 7
Property 3262 photo 8
Property 3262 photo 9
Property 3262 photo 10
Property 3262 photo 11
  • Kod obiektowy 3262
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 70 m²
  • Region Saloniki
  • Location Saloniki - Gmina (Saloniki)
  • Liczba pokoi 3

Details

  • Profitability: 4,23%
  • Liczba pokoi: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 19 km

Usługi

  • Parking
  • Winda

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na trzecim piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie, parking, winda.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
110 000 € 1375 €/m²
  • Kod obiektowy 61150
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
355 000 € 2795 €/m²
  • Kod obiektowy 61245
  • Metry kw. 127 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
550 000 € 3928 €/m²
  • Kod obiektowy 61302
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
115 000 € 4259 €/m²
  • Kod obiektowy 61319
  • Metry kw. 27 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
440 000 € 4731 €/m²
  • Kod obiektowy 61420
  • Metry kw. 93 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
450 000 € 4411 €/m²
  • Kod obiektowy 61424
  • Metry kw. 102 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
375 000 € 5136 €/m²
  • Kod obiektowy 61611
  • Metry kw. 73 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
430 000 € 5119 €/m²
  • Kod obiektowy 61615
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
590 000 € 5514 €/m²
  • Kod obiektowy 61616
  • Metry kw. 107 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
450 000 € 5357 €/m²
  • Kod obiektowy 61618
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera