Sprzedany

Sprzedaż - Apartament 34 m² w Salonikach

Grecja Saloniki Saloniki - Gmina
Na zapytanie
Property 3264 photo 1
Property 3264 photo 2
Property 3264 photo 3
Property 3264 photo 4
Property 3264 photo 5
Property 3264 photo 6
Property 3264 photo 7
Property 3264 photo 8
Property 3264 photo 9
Property 3264 photo 10
Property 3264 photo 11
Property 3264 photo 12
Property 3264 photo 13
Property 3264 photo 14
  • Kod obiektowy 3264
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 34 m²
  • Region Saloniki
  • Location Saloniki - Gmina (Saloniki)
  • Liczba pokoi 1

Details

  • Profitability: 6,01%
  • Liczba pokoi: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 19 km

Usługi

  • Winda

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na piątym piętrze piętrze i skłąda się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie, winda.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
165 000 € 3055 €/m²
  • Kod obiektowy 64267
  • Metry kw. 54 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
165 000 € 3173 €/m²
  • Kod obiektowy 64272
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
200 000 € 3174 €/m²
  • Kod obiektowy 64273
  • Metry kw. 63 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
166 000 € 2813 €/m²
  • Kod obiektowy 64274
  • Metry kw. 59 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
195 000 € 3362 €/m²
  • Kod obiektowy 64275
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
166 000 € 3074 €/m²
  • Kod obiektowy 64276
  • Metry kw. 54 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
75 000 € 2272 €/m²
  • Kod obiektowy 64282
  • Metry kw. 33 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
144 000 € 2322 €/m²
  • Kod obiektowy 64420
  • Metry kw. 62 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
139 000 € 1805 €/m²
  • Kod obiektowy 64425
  • Metry kw. 77 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
65 000 € 2166 €/m²
  • Kod obiektowy 64439
  • Metry kw. 30 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera