400 000 €
80 €/m²
Property 32648 photo 1
Property 32648 photo 2
Property 32648 photo 3
Property 32648 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 13000 m
  • Odległość od lotniska: 29 km

Opis

Na sprzedaż Działka5000 metrów kwadratowych na Attyce.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
535 000 €
  • Kod obiektowy 13625
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
510 000 € 368 €/m²
  • Kod obiektowy 13785
  • Metry kw. 1385 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
557 000 € 318 €/m²
  • Kod obiektowy 13790
  • Metry kw. 1750 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
430 000 € 431 €/m²
  • Kod obiektowy 13792
  • Metry kw. 996 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
450 000 € 375 €/m²
  • Kod obiektowy 14679
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
400 000 € 296 €/m²
  • Kod obiektowy 14818
  • Metry kw. 1350 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
330 000 € 300 €/m²
  • Kod obiektowy 22407
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
450 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 22907
  • Metry kw. 5704 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
350 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 23362
  • Metry kw. 8850 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
425 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 23825
  • Metry kw. 12600 m²
  • Odległość do plaży 2500 m

Subskrypcja newslettera