Sprzedaż - Działka na Attyce

Grecja Attyka Reszta Attyki
580 000 €
885 €/m²
Property 3317 photo 1
Property 3317 photo 2
Property 3317 photo 3
  • Kod obiektowy 3317
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Działka
  • Region Attyka
  • Location Reszta Attyki (Attyka)

Details

  • Odległość do morza: 19000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 8 km
  • Odległość od lotniska: 71 km

Opis

Na sprzedaż narożna działka o powierzchni 655 mkw w Attyce.Na terenie 58,99 mkw wydano pozwolenie na budowę mieszkania o powierzchni 393 metrów kwadratowych z trzema piętrami. Koszt gruntu wynosi 580 000 euro i znajduje się on w cichej, strzeżonej okolicy, otoczonej luksusowymi willami i kompleksami mieszkalnymi.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
580 000 €
  • Kod obiektowy 3317
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 19000 m
Sprzedaż
650 000 € 1081 €/m²
  • Kod obiektowy 4337
  • Metry kw. 601 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
525 000 € 452 €/m²
  • Kod obiektowy 5924
  • Metry kw. 1160 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
650 000 € 450 000 € 500 €/m²
  • Kod obiektowy 5934
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
560 000 € 215 €/m²
  • Kod obiektowy 9578
  • Metry kw. 2600 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
600 000 € 400 000 € 417 €/m²
  • Kod obiektowy 10436
  • Metry kw. 957 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
535 000 €
  • Kod obiektowy 13625
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
557 000 € 318 €/m²
  • Kod obiektowy 13790
  • Metry kw. 1750 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
620 000 € 620 €/m²
  • Kod obiektowy 14346
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 1750 m
Sprzedaż
620 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 30175
  • Metry kw. 4400 m²
  • Odległość do plaży 150 m

Subskrypcja newslettera