1 300 000 €
1444 €/m²
Property 3334 photo 1
Property 3334 photo 2
Property 3334 photo 3
Property 3334 photo 4
Property 3334 photo 5
Property 3334 photo 6
Property 3334 photo 7
Property 3334 photo 8
Property 3334 photo 9
Property 3334 photo 10
Property 3334 photo 11
Property 3334 photo 12
Property 3334 photo 13

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Liczba pokoi: 17
  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość od lotniska: 45 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 700 000 € 1 600 000 € 2133 €/m²
  • Kod obiektowy 8568
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 38000 m
Sprzedaż
1 200 000 € 1846 €/m²
  • Kod obiektowy 13630
  • Metry kw. 650 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
1 480 000 € 2027 €/m²
  • Kod obiektowy 30300
  • Metry kw. 730 m²
  • Rooms 16
Sprzedaż
1 100 000 € 1833 €/m²
  • Kod obiektowy 31789
  • Metry kw. 600 m²
  • Rooms 17
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 42940
  • Metry kw. 1100 m²
  • Rooms 28
Sprzedaż
1 200 000 € 1438 €/m²
  • Kod obiektowy 43399
  • Metry kw. 834 m²
  • Rooms 16
Sprzedaż
1 500 000 € 1829 €/m²
  • Kod obiektowy 51206
  • Metry kw. 820 m²
  • Rooms 28
Sprzedaż
1 593 000 € 3318 €/m²
  • Kod obiektowy 52318
  • Metry kw. 480 m²
  • Rooms 15
Sprzedaż
1 350 000 € 2250 €/m²
  • Kod obiektowy 55959
  • Metry kw. 600 m²
  • Rooms 18

Subskrypcja newslettera