Sprzedany

Sprzedaż - Dupleks 147 m² w Atenach

Grecja Attyka Ateny - Południe Voula
Na zapytanie
Property 33551 photo 1
Property 33551 photo 2
Property 33551 photo 3
Property 33551 photo 4
Property 33551 photo 5
Property 33551 photo 6
Property 33551 photo 7
Property 33551 photo 8
Property 33551 photo 9
Property 33551 photo 10
Property 33551 photo 11
Property 33551 photo 12
Property 33551 photo 13
Property 33551 photo 14
Property 33551 photo 15
Property 33551 photo 16
Property 33551 photo 17
Property 33551 photo 18
Property 33551 photo 19

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2013
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: gaz
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość od lotniska: 23 km

Opis

Na sprzedaż duplex o powierzchni 147 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się zDrugie piętro się z salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Trzecie piętro się z 3 sypialnie, 2 łazienek. Dupleks ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, parking, winda, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
600 000 € 4687 €/m²
  • Kod obiektowy 36721
  • Metry kw. 128 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 300 000 € 5200 €/m²
  • Kod obiektowy 37112
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
250 000 € 1984 €/m²
  • Kod obiektowy 37958
  • Metry kw. 126 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
500 000 € 7352 €/m²
  • Kod obiektowy 38761
  • Metry kw. 68 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
500 000 € 3030 €/m²
  • Kod obiektowy 48776
  • Metry kw. 165 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
232 000 € 2900 €/m²
  • Kod obiektowy 48827
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
2 550 000 € 9732 €/m²
  • Kod obiektowy 49400
  • Metry kw. 262 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
265 000 € 3955 €/m²
  • Kod obiektowy 49710
  • Metry kw. 67 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
370 000 € 2312 €/m²
  • Kod obiektowy 50468
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
525 000 € 3088 €/m²
  • Kod obiektowy 50472
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera