Sprzedaż - Działka 5000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
160 000 €
32 €/m²
Property 33832 photo 1
Property 33832 photo 2
Property 33832 photo 3
Property 33832 photo 4
Property 33832 photo 5
Property 33832 photo 6
Property 33832 photo 7
Property 33832 photo 8
Property 33832 photo 9

Details

  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 12 km
  • Odległość od lotniska: 6 km

Opis

Na sprzedaż Działka5000 metrów kwadratowych na Korfu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
200 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 49619
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
200 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 49797
  • Metry kw. 3646 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
200 000 € 266 €/m²
  • Kod obiektowy 50849
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
225 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 51788
  • Metry kw. 9500 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
220 000 € 59 €/m²
  • Kod obiektowy 52631
  • Metry kw. 3675 m²
Sprzedaż
225 000 € 187 €/m²
  • Kod obiektowy 56365
  • Metry kw. 1202 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
220 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 57121
  • Metry kw. 8500 m²
  • Odległość do plaży 3700 m
Sprzedaż
230 000 € 153 €/m²
  • Kod obiektowy 57883
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
230 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 58095
  • Metry kw. 2770 m²
  • Odległość do plaży 170 m
Sprzedaż
199 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 60789
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera