Sprzedaż - Działka 8800 m² na Riwierze Olimpijskiej

Grecja Macedonia Prefektura Pieria
120 000 €
13 €/m²
Property 3388 photo 1
Property 3388 photo 2
  • Kod obiektowy 3388
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Działka
  • Wielkosc gruntu 8800 m²
  • Region Riwiera Olimpijska
  • Location Prefektura Pieria (Macedonia)

Details

  • Plaża: песчаный
  • Inne udogodnienia: проведены вода и электричество
  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 0,5 km
  • Odległość od lotniska: 46 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
130 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 32663
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
130 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 33059
  • Metry kw. 12179 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
160 000 € 320 €/m²
  • Kod obiektowy 34010
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
150 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 34028
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
130 000 € 896 €/m²
  • Kod obiektowy 38835
  • Metry kw. 145 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
150 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 50404
  • Metry kw. 11850 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
130 000 € 265 €/m²
  • Kod obiektowy 51604
  • Metry kw. 490 m²
  • Odległość do plaży 8500 m
Sprzedaż
150 000 € 375 €/m²
  • Kod obiektowy 53302
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
130 000 € 325 €/m²
  • Kod obiektowy 53304
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
140 000 € 350 €/m²
  • Kod obiektowy 54413
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 400 m

Subskrypcja newslettera