Sprzedaż - Willa 280 m² w Larnace

Grecja Cypr Larnaka
750 000 €
2679 €/m²
Property 34149 photo 1
Property 34149 photo 2
Property 34149 photo 3
Property 34149 photo 4
Property 34149 photo 5
Property 34149 photo 6
Property 34149 photo 7
Property 34149 photo 8
Property 34149 photo 9
  • Kod obiektowy 34149
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Willa
  • Metry kw. 280 m²
  • Wielkosc gruntu 550 m²
  • Region Larnaca
  • Location Larnaka (Cypr)

Details

  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość od lotniska: 6 km

Usługi

  • Parking
  • Basen

Opis

Lokalizacja