Sprzedaż - Działka 40000 m² na Riwierze Olimpijskiej

Grecja Macedonia Prefektura Pieria Dion Dio powiedział:
500 000 €
12 €/m²
Property 34596 photo 1
Property 34596 photo 2
Property 34596 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 44 km

Opis

Na sprzedaż Działka40000 metrów kwadratowych na Riwierze Olimpijskiej. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 1500 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
600 000 € 103 €/m²
  • Kod obiektowy 8480
  • Metry kw. 5807 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
500 000 € 116 €/m²
  • Kod obiektowy 21400
  • Metry kw. 4300 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
500 000 € 395 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 26240
  • Metry kw. 6750 m²
  • Odległość do plaży 120 m
Sprzedaż
700 000 € 70 €/m²
  • Kod obiektowy 28731
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
500 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 34596
  • Metry kw. 40000 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
700 000 € 306 €/m²
  • Kod obiektowy 37999
  • Metry kw. 2281 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
500 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 41757
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
420 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 48655
  • Metry kw. 12955 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
550 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 49274
  • Metry kw. 48714 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
425 000 € 708 €/m²
  • Kod obiektowy 52422
  • Metry kw. 600 m²
  • Rooms 9

Subskrypcja newslettera