2 000 000 €
3436 €/m²
Property 35146 photo 1
Property 35146 photo 2
Property 35146 photo 3
Property 35146 photo 4
Property 35146 photo 5

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Liczba pokoi: 7
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 4500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2,7 km
  • Odległość od lotniska: 15 km

Usługi

  • Magazyn

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 970 000 € 6416 €/m²
  • Kod obiektowy 26891
  • Metry kw. 307 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 800 000 € 7200 €/m²
  • Kod obiektowy 30046
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 980 000 € 6556 €/m²
  • Kod obiektowy 32769
  • Metry kw. 302 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
2 000 000 € 3436 €/m²
  • Kod obiektowy 35146
  • Metry kw. 582 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
2 000 000 € 7142 €/m²
  • Kod obiektowy 37779
  • Metry kw. 280 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 700 000 € 2881 €/m²
  • Kod obiektowy 39168
  • Metry kw. 590 m²
  • Rooms 11
Sprzedaż
2 200 000 € 11000 €/m²
  • Kod obiektowy 45258
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 900 000 € 7037 €/m²
  • Kod obiektowy 45281
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
2 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 45284
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
2 000 000 € 1 493 000 € 3317 €/m²
  • Kod obiektowy 45997
  • Metry kw. 450 m²
  • Rooms 10

Subskrypcja newslettera