Sprzedaż - Działka 9600 m² na Riwierze Olimpijskiej

Grecja Macedonia Prefektura Pieria Katerini
85 000 € 70 000 €
7 €/m²
Property 3548 photo 1
Property 3548 photo 2

Details

  • Plaża: песчаный
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 46 km

Opis

Na sprzedaż Działka9600 metrów kwadratowych na Riwierze Olimpijskiej. Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
80 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 39000
  • Metry kw. 11300 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
75 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 39884
  • Metry kw. 1900 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
75 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 42071
  • Metry kw. 1800 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
75 000 € 127 €/m²
  • Kod obiektowy 46769
  • Metry kw. 586 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
75 000 € 126 €/m²
  • Kod obiektowy 47236
  • Metry kw. 592 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
75 000 € 300 €/m²
  • Kod obiektowy 47503
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
80 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 48934
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
85 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 50684
  • Metry kw. 607 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
80 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 50736
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
75 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 52587
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 8000 m

Subskrypcja newslettera