Sprzedaż - Willa 160 m² w Protaras

Grecja Cypr Famagusta
577 500 €
3609 €/m²
Property 35682 photo 1
Property 35682 photo 2
  • Kod obiektowy 35682
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Willa
  • Metry kw. 160 m²
  • Wielkosc gruntu 380 m²
  • Region Protaras
  • Location Famagusta (Cypr)
  • Liczba pokoi 5

Details

  • Liczba pokoi: 5
  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość od lotniska: 33 km

Usługi

  • Parking
  • Basen

Opis

Na sprzedaż willa o powierzchni 160 metrów kwadratów w Protaras. Willa ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, basen, parking.

Lokalizacja