Sprzedaż - Działka 4972 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
220 000 €
44 €/m²
Property 3625 photo 1
Property 3625 photo 2
Property 3625 photo 3
Property 3625 photo 4
Property 3625 photo 5
Property 3625 photo 6
Property 3625 photo 7
Property 3625 photo 8
Property 3625 photo 9
Property 3625 photo 10
Property 3625 photo 11
Property 3625 photo 12
Property 3625 photo 13
Property 3625 photo 14
Property 3625 photo 15
Property 3625 photo 16

Details

  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 36 km
  • Odległość od lotniska: 38 km

Opis

Na sprzedaż Działka4972 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 190 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 2946
  • Metry kw. 0 m²
Sprzedaż
260 000 € 200 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 3289
  • Metry kw. 5700 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
250 000 € 59 €/m²
  • Kod obiektowy 3560
  • Metry kw. 4225 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
320 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 3784
  • Metry kw. 15233 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
300 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 4630
  • Metry kw. 34000 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
320 000 € 74 €/m²
  • Kod obiektowy 5081
  • Metry kw. 4268 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Rekomendowane Sprzedaż
270 000 € 675 €/m²
  • Kod obiektowy 5232
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
300 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 6149
  • Metry kw. 3800 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
230 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 65622
  • Metry kw. 7497 m²
Sprzedaż
200 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 65710
  • Metry kw. 3533 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera