Sprzedaż - Lokal użytkowy 114 m² w centralnej Gercji

Grecja Sterea Ellada Beocja To vi Paralia Saranti
95 000 €
833 €/m²
Property 36385 photo 1
Property 36385 photo 2
Property 36385 photo 3
Property 36385 photo 4
Property 36385 photo 5
Property 36385 photo 6
Property 36385 photo 7
Property 36385 photo 8
Property 36385 photo 9
Property 36385 photo 10
Property 36385 photo 11
Property 36385 photo 12
Property 36385 photo 13

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 1980
  • Rok remontu: 2004
  • Liczba pokoi: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 450 m
  • Odległość od lotniska: 77 km

Opis

Lokalizacja