1 500 000 €
6000 €/m²
Property 3649 photo 1
Property 3649 photo 2
Property 3649 photo 3
Property 3649 photo 4
Property 3649 photo 5
Property 3649 photo 6
Property 3649 photo 7
Property 3649 photo 8
Property 3649 photo 9
Property 3649 photo 10
Property 3649 photo 11
Property 3649 photo 12
Property 3649 photo 13
Property 3649 photo 14
Property 3649 photo 15
Property 3649 photo 16
Property 3649 photo 17

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Liczba pokoi: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość od lotniska: 15 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 250 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 3 pięter. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Drugie piętro się z 4 sypialnie, jedna łazienka. Domek ma układ rożny także zawiera wyposażenie, kominek, parking, spiżarnia.

Dom posiada przestronną werandę, właściciel może zostawić część mebli.

Obszar Palio Psychico, w którym znajduje się dom, uważany jest za jeden z prestiżowych: teren jest strzeżony, ponieważ znajdują się tu ambasady, jest dużo zieleni.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 500 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 3649
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 550 000 € 3875 €/m²
  • Kod obiektowy 13475
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 600 000 € 5333 €/m²
  • Kod obiektowy 37298
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 400 000 € 3589 €/m²
  • Kod obiektowy 57179
  • Metry kw. 390 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 600 000 € 8333 €/m²
  • Kod obiektowy 61407
  • Metry kw. 192 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 400 000 € 6730 €/m²
  • Kod obiektowy 62732
  • Metry kw. 208 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 64232
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 400 000 € 8750 €/m²
  • Kod obiektowy 64958
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 400 000 € 8974 €/m²
  • Kod obiektowy 65676
  • Metry kw. 156 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera