220 000 € 190 000 €
237 €/m²
Property 3684 photo 1
Property 3684 photo 2
Property 3684 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość od lotniska: 8 km

Opis

Na sprzedaż Działka800 metrów kwadratowych w Atenach. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 205 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
300 000 €
  • Kod obiektowy 3304
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
265 000 € 387 €/m²
  • Kod obiektowy 8291
  • Metry kw. 684 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
280 000 € 270 000 € 450 €/m²
  • Kod obiektowy 10249
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
320 000 € 1391 €/m²
  • Kod obiektowy 20318
  • Metry kw. 230 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
300 000 € 296 €/m²
  • Kod obiektowy 21330
  • Metry kw. 1012 m²
  • Odległość do plaży 30000 m
Sprzedaż
270 000 € 1084 €/m²
  • Kod obiektowy 25225
  • Metry kw. 249 m²
Sprzedaż
270 000 € 220 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 31793
  • Metry kw. 220 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
320 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 37930
  • Metry kw. 320 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
290 000 € 976 €/m²
  • Kod obiektowy 56933
  • Metry kw. 297 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
300 000 € 548 €/m²
  • Kod obiektowy 62005
  • Metry kw. 547 m²
  • Odległość do plaży 1400 m

Subskrypcja newslettera