230 000 €
3239 €/m²
Property 36858 photo 1
Property 36858 photo 2
Property 36858 photo 3
Property 36858 photo 4
Property 36858 photo 5
Property 36858 photo 6
Property 36858 photo 7
Property 36858 photo 8
Property 36858 photo 9
Property 36858 photo 10
Property 36858 photo 11
Property 36858 photo 12

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: inny
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 36 km

Usługi

  • Parking
  • Magazyn
  • Podwójna szyba
  • Domek letniskowy

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 71 metrów kwadratów na Chalkidiki. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z jedna sypialnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.także zawiera basen komunalny, klimatyzacja, parking, trawę, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
300 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 33360
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
230 000 € 3239 €/m²
  • Kod obiektowy 36858
  • Metry kw. 71 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
200 000 € 2816 €/m²
  • Kod obiektowy 36860
  • Metry kw. 71 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
200 000 € 2816 €/m²
  • Kod obiektowy 36861
  • Metry kw. 71 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
230 000 € 3593 €/m²
  • Kod obiektowy 37164
  • Metry kw. 64 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 2160 €/m²
  • Kod obiektowy 43261
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
320 000 € 2370 €/m²
  • Kod obiektowy 54608
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
230 000 € 3285 €/m²
  • Kod obiektowy 58117
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
215 000 € 3071 €/m²
  • Kod obiektowy 61469
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera