Sprzedaż - Apartament 91 m² w Larnace

Grecja Cypr Larnaka
422 500 €
4643 €/m²
Property 37004 photo 1
Property 37004 photo 2
Property 37004 photo 3
Property 37004 photo 4
  • Kod obiektowy 37004
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 91 m²
  • Region Larnaca
  • Location Larnaka (Cypr)
  • Liczba pokoi 3

Details

  • Liczba pokoi: 3
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość od lotniska: 6 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 91 metrów kwadratów w Larnace. Mieszkanie znajduje się na na trzecim piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, 2 łazienek, spiżarnia. Apartament ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, winda, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja