Sprzedaż - Apartament 117 m² w Larnace

Grecja Cypr Larnaka
305 000 €
2607 €/m²
Property 37029 photo 1
Property 37029 photo 2
Property 37029 photo 3
Property 37029 photo 4
  • Kod obiektowy 37029
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 117 m²
  • Region Larnaca
  • Location Larnaka (Cypr)
  • Liczba pokoi 3

Details

  • Piętro: Piętro 2
  • Liczba pokoi: 3
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 2900 m
  • Odległość od lotniska: 3 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Winda
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 117 metrów kwadratów w Larnace. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna kuchnia, 2 łazienek, spiżarnia. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, basen, parking, ogród, winda, spiżarnia.

Lokalizacja