Sprzedaż - Apartament 77 m² w Larnace

Grecja Cypr Larnaka
421 974 €
5480 €/m²
Property 37031 photo 1
Property 37031 photo 2
Property 37031 photo 3
Property 37031 photo 4
Property 37031 photo 5
  • Kod obiektowy 37031
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 77 m²
  • Region Larnaca
  • Location Larnaka (Cypr)
  • Liczba pokoi 2

Details

  • Liczba pokoi: 2
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 350 m
  • Odległość od lotniska: 2 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 77 metrów kwadratów w Larnace. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, winda, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja