Sprzedaż - Apartament 76 m² w Larnace

Grecja Cypr Larnaka
330 000 €
4342 €/m²
Property 37034 photo 1
Property 37034 photo 2
  • Kod obiektowy 37034
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 76 m²
  • Region Larnaca
  • Location Larnaka (Cypr)
  • Liczba pokoi 2

Details

  • Liczba pokoi: 2
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 4 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 76 metrów kwadratów w Larnace. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka, spiżarnia. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, winda, spiżarnia.

Lokalizacja