Na zapytanie
Property 37372 photo 1
Property 37372 photo 2
Property 37372 photo 3
Property 37372 photo 4
Property 37372 photo 5
Property 37372 photo 6
Property 37372 photo 7
Property 37372 photo 8
Property 37372 photo 9
Property 37372 photo 10
Property 37372 photo 11
Property 37372 photo 12
Property 37372 photo 13
Property 37372 photo 14
Property 37372 photo 15
Property 37372 photo 16
Property 37372 photo 17

Details

  • Rok budowy: 1990
  • Rok remontu: 2018
  • Liczba pokoi: 7
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 100 m

Usługi

  • Parking
  • Kominek

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
140 000 € 1750 €/m²
  • Kod obiektowy 47205
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
600 000 € 3243 €/m²
  • Kod obiektowy 48343
  • Metry kw. 185 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
365 000 € 1825 €/m²
  • Kod obiektowy 49626
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
168 000 € 1714 €/m²
  • Kod obiektowy 50965
  • Metry kw. 98 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
310 000 € 1550 €/m²
  • Kod obiektowy 51227
  • Metry kw. 200 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
375 000 € 1913 €/m²
  • Kod obiektowy 56034
  • Metry kw. 196 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
160 000 € 1185 €/m²
  • Kod obiektowy 56356
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
310 000 € 1240 €/m²
  • Kod obiektowy 57197
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
760 000 € 1849 €/m²
  • Kod obiektowy 57788
  • Metry kw. 411 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera