Sprzedaż - Działka na Riwierze Olimpijskiej

Grecja Macedonia Prefektura Pieria
120 000 € 100 000 €
400 €/m²
Property 3742 photo 1
Property 3742 photo 2
Property 3742 photo 3
Property 3742 photo 4

Details

  • Inne udogodnienia: проведены вода и электричество
  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość od lotniska: 46 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 40100
  • Metry kw. 1586 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
160 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 41652
  • Metry kw. 4750 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
170 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 43656
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
160 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 50662
  • Metry kw. 6250 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
170 000 € 252 €/m²
  • Kod obiektowy 51484
  • Metry kw. 672 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
170 000 € 497 €/m²
  • Kod obiektowy 52276
  • Metry kw. 342 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
160 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 56526
  • Metry kw. 4460 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
160 000 € 90 000 € 172 €/m²
  • Kod obiektowy 56760
  • Metry kw. 523 m²
  • Odległość do plaży 8900 m
Sprzedaż
160 000 € 117 €/m²
  • Kod obiektowy 59078
  • Metry kw. 1358 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
175 000 € 273 €/m²
  • Kod obiektowy 63113
  • Metry kw. 640 m²
  • Odległość do plaży 700 m

Subskrypcja newslettera