Sprzedany
200 000 €
1961 €/m²
Property 3756 photo 1
Property 3756 photo 2
Property 3756 photo 3
Property 3756 photo 4
Property 3756 photo 5
Property 3756 photo 6
Property 3756 photo 7
Property 3756 photo 8
Property 3756 photo 9
Property 3756 photo 10
Property 3756 photo 11
Property 3756 photo 12
Property 3756 photo 13
Property 3756 photo 14
Property 3756 photo 15
Property 3756 photo 16

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Liczba pokoi: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość od lotniska: 71 km

Usługi

  • Parking

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 102 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 3 pięter. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka. Drugie piętro się z jedna sypialnia. Domek ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, markiza, parking, ogród, grill, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
270 000 € 235 000 € 1382 €/m²
  • Kod obiektowy 4336
  • Metry kw. 170 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
270 000 € 2076 €/m²
  • Kod obiektowy 8632
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
260 000 € 825 €/m²
  • Kod obiektowy 9891
  • Metry kw. 315 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Sprzedaż
195 000 € 984 €/m²
  • Kod obiektowy 13053
  • Metry kw. 198 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
237 000 € 1402 €/m²
  • Kod obiektowy 13323
  • Metry kw. 169 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
290 000 € 1348 €/m²
  • Kod obiektowy 22047
  • Metry kw. 215 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
250 000 € 1470 €/m²
  • Kod obiektowy 22228
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
260 000 € 1733 €/m²
  • Kod obiektowy 22937
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
250 000 € 2083 €/m²
  • Kod obiektowy 23127
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
250 000 € 1923 €/m²
  • Kod obiektowy 24460
  • Metry kw. 130 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera