Sprzedaż - Działka 18500 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Polichrono
300 000 €
16 €/m²
Property 38020 photo 1
Property 38020 photo 2
Property 38020 photo 3
Property 38020 photo 4
Property 38020 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość od lotniska: 74 km

Opis

Na sprzedaż Działka18500 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 800 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
320 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 9801
  • Metry kw. 10800 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
280 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 10049
  • Metry kw. 4125 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
320 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 19205
  • Metry kw. 10181 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
310 000 € 250 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 19446
  • Metry kw. 4250 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
300 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 19567
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
300 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 22235
  • Metry kw. 7500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
300 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 23097
  • Metry kw. 6012 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
320 000 € 240 €/m²
  • Kod obiektowy 24471
  • Metry kw. 1330 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
277 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 31765
  • Metry kw. 4062 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
300 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 33744
  • Metry kw. 16000 m²
  • Odległość do plaży 1650 m

Subskrypcja newslettera