150 000 €
16 €/m²
Property 3805 photo 1
Property 3805 photo 2
Property 3805 photo 3
Property 3805 photo 4
Property 3805 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 380 m
  • Odległość od lotniska: 23 km

Opis

Na sprzedaż Działka9200 metrów kwadratowych na Thassos. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 347 €/m²
  • Kod obiektowy 6454
  • Metry kw. 461 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
160 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 19080
  • Metry kw. 4012 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
160 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 50474
  • Metry kw. 5770 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
150 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 55947
  • Metry kw. 4848 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
145 000 € 226 €/m²
  • Kod obiektowy 58079
  • Metry kw. 640 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
160 000 € 288 €/m²
  • Kod obiektowy 60802
  • Metry kw. 554 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
160 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 60809
  • Metry kw. 1327 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
150 000 € 205 €/m²
  • Kod obiektowy 62922
  • Metry kw. 731 m²
  • Odległość do plaży 90 m
Sprzedaż
150 000 € 342 €/m²
  • Kod obiektowy 63564
  • Metry kw. 438 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
145 000 € 512 €/m²
  • Kod obiektowy 65474
  • Metry kw. 283 m²
  • Odległość do plaży 330 m

Subskrypcja newslettera