750 000 €
2273 €/m²
Property 38643 photo 1
Property 38643 photo 2
Property 38643 photo 3
Property 38643 photo 4
Property 38643 photo 5
Property 38643 photo 6
Property 38643 photo 7
Property 38643 photo 8

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 1862
  • Rok remontu: 1987
  • Liczba pokoi: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 18 km

Usługi

  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż3-piętrowy dom o powierzchni 330 metrów kwadratów na Wyspach. Parter się z spiżarnia. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Drugie piętro się z 4 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Dom wolnostojący ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.także zawiera wyposażenie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 000 000 € 6849 €/m²
  • Kod obiektowy 21298
  • Metry kw. 146 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
780 000 € 1772 €/m²
  • Kod obiektowy 38642
  • Metry kw. 440 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
750 000 € 2272 €/m²
  • Kod obiektowy 38643
  • Metry kw. 330 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
750 000 € 9375 €/m²
  • Kod obiektowy 44533
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
700 000 € 2302 €/m²
  • Kod obiektowy 45820
  • Metry kw. 304 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
675 000 € 1790 €/m²
  • Kod obiektowy 63673
  • Metry kw. 377 m²
  • Rooms 9

Subskrypcja newslettera