40 000 €
12 €/m²
Property 3915 photo 1
Property 3915 photo 2
Property 3915 photo 3
Property 3915 photo 4
Property 3915 photo 5
Property 3915 photo 6

Details

  • Współczynnik zabudowy: 4
  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 500 km
  • Odległość od lotniska: 16 km

Opis

Na sprzedaż Działka3150 metrów kwadratowych na Thassos. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
40 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 3915
  • Metry kw. 3150 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
55 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 3917
  • Metry kw. 674 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
55 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 4173
  • Metry kw. 499 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
35 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 32338
  • Metry kw. 1800 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
45 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 43172
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
50 000 € 107 €/m²
  • Kod obiektowy 48510
  • Metry kw. 465 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
55 000 € 52 000 € 104 €/m²
  • Kod obiektowy 63556
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 330 m

Subskrypcja newslettera