Sprzedaż - Willa 156 m² w Protaras

Grecja Cypr Famagusta
520 000 €
3333 €/m²
Property 39242 photo 1
Property 39242 photo 2
Property 39242 photo 3
Property 39242 photo 4
Property 39242 photo 5
Property 39242 photo 6
Property 39242 photo 7
Property 39242 photo 8
Property 39242 photo 9
  • Kod obiektowy 39242
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Willa
  • Metry kw. 156 m²
  • Wielkosc gruntu 370 m²
  • Region Protaras
  • Location Famagusta (Cypr)
  • Liczba pokoi 4

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2017
  • Liczba pokoi: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość od lotniska: 39 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż 2-piętrowa willa o powierzchni 156 metrów kwadratów w Protaras. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka. Willa ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, basen, parking, ogród, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja