Sprzedaż - Działka 12041 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
600 000 €
49 €/m²
Property 39848 photo 1
Property 39848 photo 2
Property 39848 photo 3
Property 39848 photo 4
  • Kod obiektowy 39848
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Działka
  • Wielkosc gruntu 12041 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Odległość do morza: 1600 m
  • Odległość od lotniska: 19 km

Opis

Na sprzedaż Działka12041 metrów kwadratowych w Limassol. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
650 000 € 940 €/m²
  • Kod obiektowy 36217
  • Metry kw. 691 m²
  • Odległość do plaży 4300 m
Sprzedaż
490 000 € 801 €/m²
  • Kod obiektowy 53060
  • Metry kw. 611 m²
  • Odległość do plaży 5200 m
Sprzedaż
800 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 28897
  • Metry kw. 40000 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
790 000 € 1433 €/m²
  • Kod obiektowy 32321
  • Metry kw. 551 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
653 250 € 650 €/m²
  • Kod obiektowy 23386
  • Metry kw. 1005 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
690 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 48539
  • Metry kw. 6261 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
515 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 48667
  • Metry kw. 15639 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
780 000 € 760 €/m²
  • Kod obiektowy 32523
  • Metry kw. 1026 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera