290 000 €
66 €/m²
Property 39979 photo 1
Property 39979 photo 2
Property 39979 photo 3
Property 39979 photo 4
Property 39979 photo 5
Property 39979 photo 6
Property 39979 photo 7
Property 39979 photo 8
Property 39979 photo 9
Property 39979 photo 10
Property 39979 photo 11
Property 39979 photo 12

Details

  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 6,5 km
  • Odległość od lotniska: 6 km

Opis

Na sprzedaż Działka4343 metrów kwadratowych na Korfu. Pozwolenie na budowę. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na miasto, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
320 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 34397
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 34641
  • Metry kw. 7836 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
280 000 € 210 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 34921
  • Metry kw. 5200 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
370 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 35177
  • Metry kw. 11000 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
250 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 35219
  • Metry kw. 5200 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
300 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 35619
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
350 000 € 70 €/m²
  • Kod obiektowy 35766
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 3200 m
Sprzedaż
300 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 35771
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
430 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 35809
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
320 000 € 213 €/m²
  • Kod obiektowy 36389
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 1 m

Subskrypcja newslettera