Sprzedaż - Lokal użytkowy 210 m² na Riwierze Olimpijskiej

Grecja Macedonia Prefektura Pieria Wschodnie Olimpos Leptokarya powiedział:
Na zapytanie
Property 40074 photo 1
Property 40074 photo 2
Property 40074 photo 3
Property 40074 photo 4

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 1980
  • Liczba pokoi: 8
  • Odległość do morza: 30 m
  • Odległość od lotniska: 46 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
900 000 € 685 000 € 921 €/m²
  • Kod obiektowy 3153
  • Metry kw. 743 m²
  • Odległość do plaży 35000 m
Sprzedaż
220 000 € 200 000 € 432 €/m²
  • Kod obiektowy 3536
  • Metry kw. 462 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
420 000 € 420 €/m²
  • Kod obiektowy 4024
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
350 000 € 260 000 € 371 €/m²
  • Kod obiektowy 4411
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
300 000 € 1250 €/m²
  • Kod obiektowy 4565
  • Metry kw. 240 m²
  • Odległość do plaży 37000 m
Sprzedaż
500 000 € 104 €/m²
  • Kod obiektowy 5156
  • Metry kw. 4800 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
950 000 € 3166 €/m²
  • Kod obiektowy 6475
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
1 050 000 € 833 €/m²
  • Kod obiektowy 6636
  • Metry kw. 1260 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
2 200 000 € 2 000 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 6657
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera