Sprzedany

Sprzedaż - Lokal użytkowy 500 m² w Salonikach

Grecja Saloniki Saloniki - Gmina
Na zapytanie
Property 40229 photo 1
Property 40229 photo 2
Property 40229 photo 3
Property 40229 photo 4
Property 40229 photo 5
  • Kod obiektowy 40229
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Lokal użytkowy
  • Metry kw. 500 m²
  • Region Saloniki
  • Location Saloniki - Gmina (Saloniki)

Details

  • Rok budowy: 1956
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 16 km

Usługi

  • Winda

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
85 000 € 787 €/m²
  • Kod obiektowy 7357
  • Metry kw. 108 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
110 000 € 4230 €/m²
  • Kod obiektowy 8201
  • Metry kw. 26 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
1 800 000 €
  • Kod obiektowy 12956
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
749 000 € 1134 €/m²
  • Kod obiektowy 14617
  • Metry kw. 660 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
28 000 € 823 €/m²
  • Kod obiektowy 51740
  • Metry kw. 34 m²
  • Rooms 1
Rekomendowane Sprzedaż
200 000 € 3389 €/m²
  • Kod obiektowy 51993
  • Metry kw. 59 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Inwestycja Sprzedaż
280 000 € 823 €/m²
  • Kod obiektowy 64424
  • Metry kw. 340 m²
  • Odległość do plaży 5000 m

Subskrypcja newslettera