1 067 000 €
2668 €/m²
Property 40518 photo 1
Property 40518 photo 2
Property 40518 photo 3
Property 40518 photo 4
Property 40518 photo 5
Property 40518 photo 6
Property 40518 photo 7
Property 40518 photo 8
Property 40518 photo 9
Property 40518 photo 10
Property 40518 photo 11
Property 40518 photo 12
Property 40518 photo 13
Property 40518 photo 14
Property 40518 photo 15

Details

  • Rok remontu: 2018
  • Liczba pokoi: 6
  • System ogrzewania: diesel
  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość od lotniska: 10 km

Sprzedaż
1 067 000 € 2667 €/m²
  • Kod obiektowy 40518
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 220 000 € 2355 €/m²
  • Kod obiektowy 52429
  • Metry kw. 518 m²
  • Odległość do plaży 770 m
Sprzedaż
950 000 € 12179 €/m²
  • Kod obiektowy 60124
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 600 000 € 11428 €/m²
  • Kod obiektowy 62739
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 200 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 32783
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 500 000 € 7500 €/m²
  • Kod obiektowy 65411
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 200 000 € 7500 €/m²
  • Kod obiektowy 39221
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 280 000 € 3798 €/m²
  • Kod obiektowy 57386
  • Metry kw. 337 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
1 300 000 € 2708 €/m²
  • Kod obiektowy 65530
  • Metry kw. 480 m²
  • Rooms 8

Subskrypcja newslettera