Sprzedaż - Apartament 81 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
Na zapytanie
Property 41370 photo 1
Property 41370 photo 2
Property 41370 photo 3
  • Kod obiektowy 41370
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 81 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Rok budowy: 2019
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 51 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
930 000 € 3750 €/m²
  • Kod obiektowy 39254
  • Metry kw. 248 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
827 000 € 6511 €/m²
  • Kod obiektowy 39432
  • Metry kw. 127 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 059 000 € 6266 €/m²
  • Kod obiektowy 39433
  • Metry kw. 169 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 221 000 € 7182 €/m²
  • Kod obiektowy 39435
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 431 000 € 7119 €/m²
  • Kod obiektowy 39436
  • Metry kw. 201 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
550 000 € 3928 €/m²
  • Kod obiektowy 39670
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
690 000 € 4312 €/m²
  • Kod obiektowy 39672
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
560 000 € 3456 €/m²
  • Kod obiektowy 39751
  • Metry kw. 162 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
760 000 € 6178 €/m²
  • Kod obiektowy 39938
  • Metry kw. 123 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
2 785 000 € 10711 €/m²
  • Kod obiektowy 40392
  • Metry kw. 260 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera