Sprzedaż - Apartament 135 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
Na zapytanie
Property 41378 photo 1
Property 41378 photo 2
Property 41378 photo 3
  • Kod obiektowy 41378
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 135 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Rok budowy: 2019
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 51 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 040 000 € 17000 €/m²
  • Kod obiektowy 41346
  • Metry kw. 120 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 800 000 € 16091 €/m²
  • Kod obiektowy 41347
  • Metry kw. 174 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
1 260 000 € 14482 €/m²
  • Kod obiektowy 41348
  • Metry kw. 87 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 730 000 € 16347 €/m²
  • Kod obiektowy 41349
  • Metry kw. 167 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 300 000 € 16666 €/m²
  • Kod obiektowy 41350
  • Metry kw. 138 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 060 000 € 17166 €/m²
  • Kod obiektowy 41351
  • Metry kw. 120 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 840 000 € 16321 €/m²
  • Kod obiektowy 41352
  • Metry kw. 174 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 770 000 € 16586 €/m²
  • Kod obiektowy 41353
  • Metry kw. 167 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 340 000 € 16956 €/m²
  • Kod obiektowy 41354
  • Metry kw. 138 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 090 000 € 17416 €/m²
  • Kod obiektowy 41355
  • Metry kw. 120 m²
  • Odległość do plaży 100 m

Subskrypcja newslettera