Sprzedaż - Apartament 168 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
Na zapytanie
Property 41382 photo 1
Property 41382 photo 2
Property 41382 photo 3
  • Kod obiektowy 41382
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 168 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Rok budowy: 2019
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 51 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 540 000 € 11323 €/m²
  • Kod obiektowy 47030
  • Metry kw. 136 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 300 000 € 4814 €/m²
  • Kod obiektowy 47031
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
280 000 € 4375 €/m²
  • Kod obiektowy 47061
  • Metry kw. 64 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
236 000 € 2712 €/m²
  • Kod obiektowy 48367
  • Metry kw. 87 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
480 000 € 3636 €/m²
  • Kod obiektowy 48572
  • Metry kw. 132 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
925 000 € 4625 €/m²
  • Kod obiektowy 48660
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
390 000 € 4193 €/m²
  • Kod obiektowy 48787
  • Metry kw. 93 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
430 000 € 5058 €/m²
  • Kod obiektowy 48791
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
230 000 € 2395 €/m²
  • Kod obiektowy 48889
  • Metry kw. 96 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 2873 €/m²
  • Kod obiektowy 48935
  • Metry kw. 87 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera