Sprzedaż - Apartament 135 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
Na zapytanie
Property 41383 photo 1
Property 41383 photo 2
Property 41383 photo 3
  • Kod obiektowy 41383
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 135 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Rok budowy: 2019
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 51 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
523 000 € 3463 €/m²
  • Kod obiektowy 56549
  • Metry kw. 151 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
230 000 € 3965 €/m²
  • Kod obiektowy 56555
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
678 030 € 4644 €/m²
  • Kod obiektowy 56588
  • Metry kw. 146 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
524 300 € 4946 €/m²
  • Kod obiektowy 56595
  • Metry kw. 106 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
245 000 € 2207 €/m²
  • Kod obiektowy 56912
  • Metry kw. 111 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
384 000 € 2477 €/m²
  • Kod obiektowy 56918
  • Metry kw. 155 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 580 000 € 6810 €/m²
  • Kod obiektowy 56951
  • Metry kw. 232 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 600 000 € 5245 €/m²
  • Kod obiektowy 56973
  • Metry kw. 305 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
460 000 € 2459 €/m²
  • Kod obiektowy 58680
  • Metry kw. 187 m²

Subskrypcja newslettera