Sprzedaż - Apartament 85 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
Na zapytanie
Property 41385 photo 1
Property 41385 photo 2
Property 41385 photo 3
  • Kod obiektowy 41385
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 85 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Rok budowy: 2019
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 51 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
620 000 € 4000 €/m²
  • Kod obiektowy 50523
  • Metry kw. 155 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
877 000 € 2884 €/m²
  • Kod obiektowy 50531
  • Metry kw. 304 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
520 000 € 5200 €/m²
  • Kod obiektowy 50616
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
650 000 € 6500 €/m²
  • Kod obiektowy 50617
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
210 000 € 2359 €/m²
  • Kod obiektowy 50921
  • Metry kw. 89 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
310 000 € 2980 €/m²
  • Kod obiektowy 50925
  • Metry kw. 104 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
355 000 € 2689 €/m²
  • Kod obiektowy 50926
  • Metry kw. 132 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 150 000 € 2221 €/m²
  • Kod obiektowy 51111
  • Metry kw. 968 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
380 000 € 4418 €/m²
  • Kod obiektowy 51113
  • Metry kw. 86 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
330 000 € 3928 €/m²
  • Kod obiektowy 51114
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera