Sprzedaż - Apartament 135 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
Na zapytanie
Property 41388 photo 1
Property 41388 photo 2
Property 41388 photo 3
  • Kod obiektowy 41388
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 135 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Rok budowy: 2019
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 51 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
545 000 € 4067 €/m²
  • Kod obiektowy 41721
  • Metry kw. 134 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
890 000 € 3886 €/m²
  • Kod obiektowy 41726
  • Metry kw. 229 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
620 000 € 9393 €/m²
  • Kod obiektowy 41728
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
350 000 € 2822 €/m²
  • Kod obiektowy 41794
  • Metry kw. 124 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
460 000 € 3216 €/m²
  • Kod obiektowy 41881
  • Metry kw. 143 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
355 000 € 1783 €/m²
  • Kod obiektowy 41974
  • Metry kw. 199 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera