Sprzedaż - Apartament 168 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
Na zapytanie
Property 41392 photo 1
Property 41392 photo 2
Property 41392 photo 3
  • Kod obiektowy 41392
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 168 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Rok budowy: 2019
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 51 km

Usługi

  • Winda

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 380 000 € 9857 €/m²
  • Kod obiektowy 38940
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
750 000 € 6250 €/m²
  • Kod obiektowy 38958
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
490 000 € 3402 €/m²
  • Kod obiektowy 39082
  • Metry kw. 144 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
500 000 € 4032 €/m²
  • Kod obiektowy 39232
  • Metry kw. 124 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
246 000 € 3416 €/m²
  • Kod obiektowy 39250
  • Metry kw. 72 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
334 000 € 3150 €/m²
  • Kod obiektowy 39251
  • Metry kw. 106 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
588 000 € 3607 €/m²
  • Kod obiektowy 39253
  • Metry kw. 163 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
930 000 € 3750 €/m²
  • Kod obiektowy 39254
  • Metry kw. 248 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
827 000 € 6511 €/m²
  • Kod obiektowy 39432
  • Metry kw. 127 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 059 000 € 6266 €/m²
  • Kod obiektowy 39433
  • Metry kw. 169 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera