Sprzedaż - Apartament 81 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
Na zapytanie
Property 41394 photo 1
Property 41394 photo 2
Property 41394 photo 3
  • Kod obiektowy 41394
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 81 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Rok budowy: 2019
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 51 km

Usługi

  • Winda

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 125 000 € 5952 €/m²
  • Kod obiektowy 34282
  • Metry kw. 189 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
499 000 € 2901 €/m²
  • Kod obiektowy 35205
  • Metry kw. 172 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
750 000 € 6250 €/m²
  • Kod obiektowy 35315
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
400 000 € 2395 €/m²
  • Kod obiektowy 35709
  • Metry kw. 167 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
365 000 € 3967 €/m²
  • Kod obiektowy 36080
  • Metry kw. 92 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 750 000 € 7882 €/m²
  • Kod obiektowy 36148
  • Metry kw. 222 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
550 000 € 4435 €/m²
  • Kod obiektowy 36190
  • Metry kw. 124 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
570 000 € 3275 €/m²
  • Kod obiektowy 36194
  • Metry kw. 174 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 000 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 36432
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
650 000 € 4193 €/m²
  • Kod obiektowy 36447
  • Metry kw. 155 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera