Sprzedaż - Apartament 122 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
Na zapytanie
Property 41396 photo 1
Property 41396 photo 2
Property 41396 photo 3
  • Kod obiektowy 41396
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 122 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Rok budowy: 2019
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 51 km

Usługi

  • Winda

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
344 000 € 3698 €/m²
  • Kod obiektowy 51906
  • Metry kw. 93 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
640 000 € 3720 €/m²
  • Kod obiektowy 51939
  • Metry kw. 172 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
530 000 € 1992 €/m²
  • Kod obiektowy 51952
  • Metry kw. 266 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
326 000 € 2295 €/m²
  • Kod obiektowy 51953
  • Metry kw. 142 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 700 000 € 6028 €/m²
  • Kod obiektowy 52044
  • Metry kw. 282 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
297 500 € 2458 €/m²
  • Kod obiektowy 52049
  • Metry kw. 121 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 3289 €/m²
  • Kod obiektowy 52050
  • Metry kw. 76 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
345 000 € 2574 €/m²
  • Kod obiektowy 52058
  • Metry kw. 134 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
480 000 € 2944 €/m²
  • Kod obiektowy 52060
  • Metry kw. 163 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
460 000 € 5168 €/m²
  • Kod obiektowy 52061
  • Metry kw. 89 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera