Sprzedaż - Apartament 275 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
Na zapytanie
Property 41397 photo 1
Property 41397 photo 2
Property 41397 photo 3
  • Kod obiektowy 41397
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 275 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Rok budowy: 2019
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 51 km

Usługi

  • Winda

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Wynajem
od 1 900 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 45045
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
545 000 € 3044 €/m²
  • Kod obiektowy 45058
  • Metry kw. 179 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
388 800 € 4800 €/m²
  • Kod obiektowy 45121
  • Metry kw. 81 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
480 000 € 4800 €/m²
  • Kod obiektowy 45123
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
426 300 € 4900 €/m²
  • Kod obiektowy 45126
  • Metry kw. 87 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
637 500 € 5100 €/m²
  • Kod obiektowy 45127
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
700 000 € 6422 €/m²
  • Kod obiektowy 45131
  • Metry kw. 109 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
880 000 € 4334 €/m²
  • Kod obiektowy 45132
  • Metry kw. 203 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
880 000 € 4334 €/m²
  • Kod obiektowy 45133
  • Metry kw. 203 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
930 000 € 4581 €/m²
  • Kod obiektowy 45134
  • Metry kw. 203 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera